*

Úpravy bazénové vodyKompletní dávkovací stanice

Kompletní automatické dávkovací stanice udrží stálou hodnotu chloru a ph v bazénové vodě.

                                       

 

Dávkovací pumpy 

Plně automatické dávkování bazénové chemie nabízí Bazény-Louny ve dvou typech: kompletní dávkovací stanice nebo dávkovací pumpy s měřením.

                 Ionizátory

Bezchlorová úprava vody, elektrolytický systém využívající uvolňování iontů mědi a stříbra, čímž nahrazuje nutnost složitě ošetřovat bazén proti nežádoucím bakteriím a řasám. Tento systém ušetří 75–95 % potřebných chemikálií k ošetřování bazénové vody.

       jonik (1).jpg                               

UV sterilizátory

Princip desinfekce spočívá ve fotochemickém poškození RNA a DNA, proteinů, enzymů či jiných biologicky významných makromolekul.


                                   

Poloautomatické dávkování chemie 

Poloautomatické a automatické dávkování chemie, bezchlórová úprava bazénové vody i vody slané - vše, co potřebujete k pravidelné úpravě vody, najdete v sortimentu Bazény-Louny: dávkovače i vodní filtry. Vyberte si poloautomatizované dávkovače bazénové chemie: hadičkový dávkovač nebo dávkovač do potrubí.

                   

Úprava slané vody

Zařízení na sanitarizaci vody v bazénech Autochlor. Úprava bazénové vody elektrolýzou slané vody. Elektrolýzou slané vody dochází k uvolňování volného chlóru a k okamžité dezinfekci.

Upozornění: Při použití Systému Autochlor nesmí být v bazénu přítomnost žádné nerezové části (pouze titan), protože při spuštění by mohlo dojít k okamžité korozi.

                      Úpravny tvrdosti vody 

Magnetické úpravny vody odbourávají usazování vápníku v bazénové vodě.                                            V případě Vašich dotazů nás prosím kontaktujte