*

Okolí bazénu

 

Venkovní bazén bývá obvykle dominantou a pýchou nejedné zahrady. Celkový dojem však může pokazit nevzhledné nebo špatně upravené okolí bazénu.

Bazénem to nekončí! Vymazlete si i okolí bazénu!

Naše nabídka bazénových dlažeb a příslušenství

 

              Okolí bazénu - 1     Okolí bazénu - 2

 

Asi bychom si to koupání a opalování pak moc neužili. Mate-li vybraný bazén, přijde na řadu jeho okolí. Dřevěná venkovní terasa obložení vypadá krásně, elegantně, luxusně a zapadá do přírodního rázu zahrady. Nicméně je třeba počítat s investicí do tropického dřeva, které je odolnější, a to jak vůči vodě, tak UV paprskům a povětrnostním vlivům.

 

Další variantou může být přírodní kámen jako travertin, který je stálý a přinejmenším stejně krásný jako exotické dřevo. Neohřívá se přímým sluncem a nepodléhá jak chlóru, tak stále častější soli. Je třeba si uvědomit, že vybudování okolí bazénu je přímo nutné kvůli ukotvení pojezdových drah pro následné zastřešení bazénu.

 

           Okolí bazénu - 3     Okolí bazénu - 4


V sortimentu našeho eshopu najdete také venkovní i vnitřní dlažbu včetně odtokové mřížky a strouhy na vodu, čistící přípravky, spárovací hmoty, ale také speciální sprchové vaničky v odstínu vaší dlažby.

      V případě Vašich dotazů nás prosím kontaktujte