*

Montáže bazénů

Naše nejnovější instalace jednoho z největších sklolaminátů z naší nabídky a to Bazénu Laka 7,8 x 3,7 x 1,5. Je to skutečný krasavec v krásné pískově granitové úpravě.

O úpravu kvality vody se zde stará profesionální úprava Asin Aqua Salt Redox.

O vytápění se zde stará Invertorové tepelné čerpadlo Rapid 10,5 KW.

                                                                                                                                                                

Mezi nejčastější montáže bazénů patří bazén Slapy 6,2 x 3 x 1,5 m.

Obdélníkový bazén s oboustranným rohovým schodištěm, vhodným i pro zastřešení s bočním vstupem. Schodiště je propojeno pohodlnou lavicí určenou k relaxaci a odpočinku.

                  

Další bazén Slapy...

      

     

Montáž zastřešení bazénů

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU UNIVERSE NEO

Oblíbená klasika, která se neokouká... Díky pravidelnému zaoblenému tvaru se tento typ zastřešení výborně hodí do zahrady, mezi keře, jehličnany a dekorativní rostliny. U širších modelů tohoto zastřešení bazénu je středová výška podchozí a umožňuje tak převléknout se před koupáním nebo se naopak osušit po koupání přímo pod zastřešením. Pravidelný tvar zastřešení zajišťuje nejvyšší nosnost, proto se hodí i do míst s větší sněhovou zátěží - sníh ze zastřešení sám sjíždí.

      

      

      

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU ELEGANT NEO

Elegantní tvar zastřešení propůjčil jméno tomuto modelu. Zastřešení bazénu ELEGANT NEOTM zajišťuje plnohodnotnou ochranu bazénu. Zastřešení je funkční, i když je velmi nízké. Díky optimální klenbě můžete bazén pohodlně využívat i v zakrytém stavu, například při nepříznivém počasí. Přesto zastřešení nenaruší ráz Vaší zahrady, naopak přirozeně splyne s okolím, jako by tam stálo odjakživa.

        

        

        

        

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU Imperia NEO

Nízké zastřešení, které přitom působí prostorným, odlehčeným dojmem. Decentní oblouk, který ukončuje ostrá hrana, bude vypadat krásně na každé zahradě. Toto zastřešení perfektně splňuje svou funkci - udržuje vodu v bazénu teplou a čistou - a zároveň nenarušuje Váš výhled do zahrady. Nejlépe vynikne v rozsáhlé zahradě, ale nemusíte se bát umístit tento model ani do malebného zákoutí uprostřed keřů a stromů. Toto zastřešení vyrábíme i bez provedení NEO - pro více informací ohledně rozdílů doporučujeme konzultaci s naším obchodním zástupcem.

Montáže úpravy vody

ASIN Aqua SALT REDOX 25 s tepelným invertorovým čerpadlem Rapid o výkonu 17 KW.

Nejmodernější elektrolyzér pro dezinfekci bazénové vody. Exkluzivní provedení ve kterém se podařilo sloučit řízení a dávkování do dokonale zpracovaného nerezového celku s integrovaným měřením salinity (aktuální obsah soli v bazénové vodě) a dávkováním algicidu pro komplexní udržení kvality vody.

      

      

      

Výměny fólie

Zde se jednalo o výměnu bazénové fólie na plechovém bazénu o rozměrech 6 x 3 x 1,5 m.                         

Montáže tepelných čerpadel

Zde si zákazník přál montáž tepelného čerpadla, ale nechtěl již řešit prostupy z filtrační místnosti a tak se by-pass dělal přímo na tepelném čerpadle a napojení se provedlo na již hotový rozvod vody k bazénu. Tepelné čerpadlo se usadilo na železnou konstrukci, která se navrtala do zdi filtrační místnosti. Špalky jsou jen prozatimní řešení, zákazník si nechal dodatečně dělat štelovací nožičky, které nahradí dřevěné špalky.

     

Zde jsme tepelné čerpadlo montovali klasickým způsobem na by-pass v technologické místnosti a tepelné čerpadlo se usadilo na zem.

        
V případě Vašich dotazů, či objednání servisu, nás prosím kontaktujte